SMD LED & COB LED ŽIAROVKY
úsporné žiarovky, úspora energie, ochrana životného prostredia
Spôsob platby


Doprava kuriérom

Za tovar je možné zaplatiť:

• prevodom na účet

• na dobierku (pri prevzatí tovaru)

Pri platbe na účet zasielame tovar až po obdržaní platby. Teda čím skôr zaplatíte, tým skôr Vám môžeme tovar odoslať.


Termín splatnosti

Termín splatnosti nie je limitovaný, ale podľa obchodných podmienok Vám tovar rezervujeme 3 dni od predpokladaného termínu prijatia platby. To nemusí byť problém, pokiaľ bude tovar na sklade v dostatočnom množstve. V opačnom prípade môže byť tovar po uplynutí termínu rezervovania vrátený do predaja. Ak by sa niečo také stalo, budete na túto skutočnosť vopred upozornený emailom.


Platba na účet

Máme účet v Tatrabanke a vďaka tomu vieme o platbe hneď, ako za tovar zaplatíte. A to v prípade, že budete platiť z účtu v Tatrabanke alebo v hotovosti priamo z niektorej pobočky Tatrabanky. O platbe sme informovaný okamžite SMS-kou, a to nám umožňuje tovar ihneď zabaliť a expedovať.

V prípade platby cez inú banku trvá prevod peňazí zvyčajne dva pracovné dni (prvý deň je platba posielaná z banky odosielateľa a druhý deň je prijatá v banke príjemcu).

V prípade platby na účet prosím uveďte správne variabilný symbol (vs = číslo faktúry), aby sme mohli platbu identifikovať a tovar okamžite expedovať.


Dobierka

• Pri dobierke poštou je potrebné prevziať zakázku najneskôr do 14 dní. V mnohých prípadoch Vám bude doručené poštárom iba avízo o zásielke, a budete si musieť po balík prísť osobne na poštu, v niektorých prípadoch Vám poštár doručí zásielku domov a budete platiť za tovar priamo jemu.

Cena dobierky poštou je 0,80€.

• Pri dobierke kuriérom budete platiť za tovar zamestnancovi zásielkovej služby pri preberaní tovaru v hotovosti.

UPOZORNENIE: Pri preberaní dobierky budete potrebovať občiansky preukaz.

Cena dobierky kuriérom je 0,80€.

RADA: Aby ste sa vyhli zdržovaniu s rozmieňaním peňazí, pripravte si presnú čiastku - kuriér alebo poštár nemusí mať pri sebe vždy dostatok drobných.

e-led-webdesign